Image default
Marka

Bilsev Group İletişim Bilgileri

Köklü bir geçmişe sahip, saygın, istikrarlı, dürüst ve güvenilir bir firma olarak mevcut imajını sürdürmeyi amaçlayan Bilsev Group‘un Kurucusu Tevfik BİLSEV‘dir. Yerel medyanın dikkatini üzerine çeken ve takip edilen Tevfik Bey, ATV Avrupa’da firmalarıyla ilgili demeç vermiştir. Takım ruhunun, ortak sinerjinin ve adil çalışma ortamının gücünü her geçen gün arttırmayı hedeflemektedirler.

Tevfik Bilsev

Bilsev Group Firmaları

Perakende ticareti ile başlayan serüven, zamanla Bilsev Group şirketine dönüşmüştür. Süreç içerisinde birçok marka ile dirsek teması halinde perakende satış yapmış, yetkili servis hizmeti vermiş ( yetkili servis hizmetinde rekorlar kırmış ), günümüzde toptancılık işlerine imza atmaktadır. Fast food ve restaurant mekanları ile İzmir’in gıda, kafe ihtiyacına kaliteli çözüm sunmuştur.

Bilsev Group firmasının sekiz firması ile verdiği hizmetler hakkında detaylı bilgilendirme ve iletişim bilgilerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

DOĞAN DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Doğan DTM İzmir ’da bulunan Agora AVM de ve LG Mağazaları bulunmaktadır. ’de bulunan Optimum AVM de Siemens, LG, SBS ve Samsung SES Mağazaları ile bölgenin beyaz eşya, televizyon ve elektronik ihtiyacına yanıt vermektedir. ’da bulunan Mavibahçe AVM de Siemens, Samsung ve LG Mağazaları ile hizmet verir. Çeşme’de Cadde Plus AVM de Samsung Mağazası ve Aydın’da Forum AVM de Siemens Mağazası İzmir’e en uzak AVM mağazalarıdır. Karşıyaka’da bulunan Hilltown AVM de LG, Samsung ve Siemens Mağazaları bulunur. ’da bulunan Forum Bornova AVM de Samsung Ses Mağazasını işletmektedir. Balçova’da açılmış olan İstinyePark AVM de Samsung, Siemens ve olmak üzere sadece AVM lerde toplam 18 adet Mağazası vardır.

Ayrıca, Bornova Gediz Caddesinde Siemens Mağazasıyla hizmet verir. Bornova’da Fevzi Çakmak Caddesinde Samsung Mağazası ile bölgeyi tatmin eder. Buca’da Şirinyer caddesinde Samsung Mağazası ve Karşıyaka Bostanlı’da Samsung Mağazalarıyla birlikte toplam 22 adet Mağaza ile hizmet vermektedir. Sonuç olarak, 10 Samsung, 4 LG, 1 Gaggenau ve 7 Siemens mağazası bulunur.

CSM EV ÜRÜNLERİ A.Ş.

HEPSİBURADA, N11, GİTTİGİDİYOR VE TRENDYOL gibi popüler sanal marketlerde, KırmızıElma mağazası LG, Samsung ve Siemens marka garantili ürün satışı gerçekleştirmektedir. İlgili markaların, televizyonlarını ve beyaz eşya gibi popüler ürünlerini, ankastre setlerini satın alabilirsiniz. Böylece, mobilya hariç tüm dayanıklı tüketim ürünlerini temin etmenizi sağlar.

ANKA PERAKENDE GIDA  A.Ş.

İzmir Bornova Altındağ’da Point AVM de , Karşıyaka’da Mavibahçe AVM de ve Çeşme’de Marina da olmak üzere toplam 3 adet BURGER KİNG Restoranı ile hizmet vermektedir.

BİLSEV GIDA RESTAURANT YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş.

İzmir ’da Pier AVM de, Balçova’da Agora AVM de, Gaziemir’de Optimum AVM de, Karşıyaka Çiğli’de Kipa AVM de, Karşıyaka Çarşı Caddesinde, Bornova’da Park Bornova AVM de, Bornova Küçükpark da, Bornova Özkanlar da, Buca Menderes Caddesinde, Buca Şirinyer Forbes Caddesinde, Buca Erdem Caddesinde olmak üzere toplam 11 adet BURGER KİNG Restoranı ile hizmet vermektedir. Böylece, Bilsev Group bünyesinde toplam 14 BURGER KİNG restoran bulunur.

BİLSEV TURİZM SPORTİF FAALİYETLER YAT İŞLETMECİLİĞİ SAN. VE TİC. A.Ş.

İzmir ’da Bayraklı Tower içerisinde faaliyet gösteren Tower Restaurant ile mevcut lokasyonda her türlü yemek ihtiyacına çözüm sunuyor. Ayrıca Karşıyaka Hilltown Avm’de de bulunan Fabrice restaurant ile Karşıyaka’ya da yemek hizmeti vermektedir. İstinyePark AVM de kendi markası olan Fabrice restaurant ile Balçova’nın en sevilen restaurantlarından biri olma yolundadır.

BATI RÜZGARI GAYRİMENKUL SAN. VE TİC. A.Ş.

Gayrimenkul alım, satım ve kiralama alanında kurumsal firmalara kaliteli ve seçkin hizmet sunan grup şirketidir.

FERBA GIDA TURİZM İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Çeşme’de Marina da, Alaçatı’da Köyiçinde, Alaçatı’da Port Marina da ve Karşıyaka’da Hilltown AVM de  olmak üzere toplam 4 adet Ferdi Baba Balık Restoranı vardır. Ayrıca, 2 adet Baba Pizza Restoranı ile hizmet vermektedir. Balçova’daki İstinyePark AVM de 5. mekanını açmaya hazırlanmaktadır.

ÜÇ ELMA RESTAURANT YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş.

İzmir Karşıyaka’da Mavibahçe AVM de The House Cafe Restoranı ile hizmet vermektedir.

Bilsev Group İletişim Bilgileri

Adres : Bayraklı Tower Mansuroğlu Mahallesi, Ankara Cd. No: 81 K: 23 Bayraklı / İZMİR
Telefon : 0 850 622 66 46
Faks : 0 850 622 66 36
E-posta : info@bilsevgroup.com

Related Posts

Yorum yaz..